به وب سایت شرکت پارس درب خوش آمدید.

بهترین راه برای استفاده کفپوش چوبی _ واحد نمونه تولیدی پارکت چوبی

بهترین راه برای استفاده کفپوش چوبی _ واحد نمونه تولیدی پارکت چوبی

بهترین راه برای استفاده کفپوش چوبی در فضای مختلف پارکت چوبی

 

پارکت چوبی بدون شک بهترین راه برای استفاده کفپوش چوبی در منزل شما است. اگر چه این موضوع کاملا سلیقه‌ای است اما محبوبیت زیاد پارکت تمام چوب که بیش‌تر از 60 درصد انسان‌ها آن را دوست دارند، اثبات این حرف است. پارکت چوبی ویژگی‌هایی دارد که باعث شده از گذشته‌های دور تا به امروز مورد توجه افراد زیادی قرار بگیرد. ویژگی‌های کفپوش چوبی آن را به یک کفپوش عالی برای هر نوع فضایی تبدیل کرده است. به طور کلی در فضاهایی مانند منازل، ادارات و شرکت‌ها برای شیک‌تر شدن فضا از این نوع کفپوش‌ها استفاده می‌کنند. اگر چه قیمت پارکت تمام چوب نسبت به سایر گزینه‌ها برای کفپوش کردن بالاتر است اما زیبایی و جلوه‌ی خاص آن افراد زیادی را به خریدن آن مجاب کرده است.

پارکت چوبی در تصور بیش‌تر مردم به عنوان یک کفپوش کلاسیک شناخته شده بود. این تصور حتی تا 10 سال گذشته هم در بین مردم وجود داشت. اما امروزه می‌دانیم که عناصر دکوراسیون مدرن به زیبایی با انواع پارکت‌ها ست می‌شوند. دیگر برای استفاده از پارکت‎ چوبی هیچ نوع محدودیتی وجود ندارد. در منازل و شرکت‌ها با دکوراسیون‌های مدرن تا کلاسیک از کفپوش چوبی بهره‌مند می‌شوند. شما با کمی دقت در انتخاب نوع پارکت فضای خود را چند برابر شیک‌تر و قشنگ‌تر از گذشته خواهید کرد.

برای انتخاب پارکت ابتدا نوع دکوراسیون خود را انتخاب کنید سپس بر اساس آن کفپوش و مبلمان مناسب را انتخاب کنید. برای دکوراسیون‌های کلاسیک بهتر است که از پارکت‌های کرم تا قهوه‌ای و یا حتی قرمز تیره استفاده کنید. در دکوراسیون‌های مدرن بهتر است از رنگ‌های سفید، نسکافه‌ای و به طور کلی رنگ‌های روشن استفاده کنید. البته استفاده از لمینت‌هایی با رنگ طوسی نیز زیبایی مدرنی به فضای شما می‌بخشد و برای دکوراسیون مینیمالیست مناسب هستند. بهترین راه برای استفاده کفپوش چوبی مورد بررسی خواهیم داد.

بهترین راه برای استفاده کفپوش چوبی
بهترین راه برای استفاده کفپوش چوبی در فضاهای مختلف

کفپوش چوبی در منزل شما

 

پارکت چوبی به عنوان یک کفپوش بهترین راه برای استفاده کفپوش چوبی است و مزایای زیادی را در منزل شما به وجود می‌آورد. برعکس سرامیک‌ها که در فصل زمستان بسیار سرد می‌شوند کفپوش‌هایی از جنس چوب تبادل گرمایی خوبی دارند و در فصل زمستان گرم هستند. دیگر نیازی به تاسیساتی مثل لوله‌های آب گرم در کف نخواهید داشت پس هزینه شما در نصب تاسیسات منزلتان بسیار کم می‌شود. در کفپوش‌هایی مانند سرامیک که تبادل گرمایی اصلا وجود ندارد تاسیسات آب گرم را در کف ساختمان قرار می‌دهند.

این کار باعث می‌شود سرامیک‌ها گرم شده و محیط شما را گرم‌تر می‌کند. هم‌چنین چون این نوع کفپوش‌ها به عنوان عایق گرما و صدا عمل می‌کنند مصرف انرژی را پایین می‌آورند. پارکت تمام چوب به راحتی با یک تی نم‌دار تمیز می‌شود در حالی که کفپوش‌هایی مانند موکت به سختی تمیز می‌شوند. زیبایی کفپوش چوبی به دلیل طبیعی بودن آن بسیار خاص و بی مانند است. در مقایسه با کفپوش‌هایی مانند سرامیک، کفپوش چوبی به راحتی نصب می‌شود. مدت زمان کم‌تری را برای نصب پارکت‌ها نیاز خواهید داشت. شاید بیش‌ترین دغدغه برای خرید پارکت نگهداری از آن باشد. نگهداری از پارکت‌ها تنها با انجام چند نکته ساده انجام می‌شود. پس در این زمینه نیز جای هیچ گونه نگرانی وجود ندارد.

بهترین راه برای استفاده کفپوش چوبی
بهترین راه برای استفاده کفپوش چوبی در منزل شما

بهترین راه برای استفاده کفپوش چوبی در فضاهای رسمی

 

پارکت چوبی در فضاهای رسمی مانند انواع شرکت‌ها هم بهترین گزینه و بهترین راه برای استفاده کفپوش چوبی است. بدون شک بزرگ‌ترین شاخصه پارکت تمام چوب شیک بودن آن است. اگر می‌خواهید طراحی داخلی شرکت شما هر کسی را مجذوب خود کند از پارکت‌های چوبی استفاده کنید. کفپوش چوبی فضای کلی شرکت شما را بسیار شیک‌تر می‌کند. پارکت‌ها انعکاس صدای کمی دارند و برای شرکت‌ها با ایجاد یک محیط آرام بسیار مناسب هستند.

این نکته یکی از دلایل استفاده از پارکت در شرکت‌های خصوصی است. البته این موضوع باعث شده که از پارکت‌ها در مکان‌هایی مانند کلاس درس استفاده نشود. در فضاهای رسمی نوع دیزاین بسیار مهم است. دیزاین و طراحی داخلی یک شرکت می‌تواند در جذب مشتری بسیار تاثیرگذار باشد. شیک بودن یکی از مواردی است که در طراحی داخلی فضاهایی مانند شرکت به آن توجه زیادی می‌شود. حتما می‌دانید که کفپوش چوبی از شیک‌ترین کفپوش‌های دنیا است.

پس بدون شک یکی از بهترین انتخاب‌های پیش رویتان برای کفپوش کردن شرکت و فضاهای رسمی پارکت چوبی است. رنگ‌های تیره کفپوش برای شیک نشان داد فضا بسیار مناسب هستند. ست کردن مبلمان روشن و با یک تن رنگی با کفپوش تیره ترکیب بسیار زیبایی می‌شود. البته رنگ‌های روشن در کفپوش نیز برای برخی از فضاهای رسمی با ایجاد حس دوستی بسیار مناسب هستند.

پارکت چوبی وقتی در جای درست و مناسب خود استفاده می‌شود به عنوان یک کفپوش به بهترین شکل عمل می‌کند. شناخت کافی از پارکت‌های چوبی منجر به استفاده درست از آن‌ها می‌شود.

بهترین راه برای استفاده کفپوش چوبی
بهترین راه برای استفاده کفپوش چوبی در فضای اداری

 

شرکت پارس درب واحد نمونه تولیدی پارکت چوبی

 

منابع: https://qanvast.com/sg/photos/tags/parquet-flooring