به وب سایت شرکت پارس درب خوش آمدید.

دیوارپوش چوبی

دیوارپوش چوبی

دیوارپوش چوبی

همانطور که دیوارپوش چوبی از اسمش پیداست پوشش چوبی ست که بر روی دیوار استفاده می‌شود.

دیوارپوش چوبی یکی از المان های مهم زیبایی در دکوراسیون داخلی میباشد که در زیبایی فضای داخل تاثیر زیادی می‌گذارد. دیوار پوش ها می‌توانند در واحد های مسکونی ، تجاری ، اداری ، هتل ها و مکان های مدرن مورد استفاده قرار بگیرد.

دیوارپوش چوبیاین دیوار پوش ها با داشتن طرح و نقش های مخصوص چوب آرامش و اصالت خاصی به فضای ساختمان میبخشد و چوبی عایق مناسبی برای دما و صدا هستند و نصب آن آسان است و به دو چند حالت مختلف بر روی دیوار قرار میگیرن که مجبوب ترین چیدمان آن آجری هموار و موازی سه بعدی (3D) میباشد از دیگر مزیت آن میتوان به مقاومت در مقابل ضربه خش و اجسام نسبتا تیز و عمر طولانی آن اشاره کرد.

 

دیوارپوش چوبی و مزایا آن

در واقع دیوارپوش به عنوان یکی از عناصر متفاوت در پوشاندن دیوارها و جلوه دهی به دکوراسیون داخلی ساختمان ها اهمیت دارد. این نوع پوشش دیواری با عنوان دیوارکوب هم شناخته می شود و می توان از آن برای انواع فضای مسکونی، تجاری، اداری استفاده کرد. اگر کاربرد انواع مختلف از این محصول با بررسی تخصصی مزایا  دیوارپوش بر اساس اصول درست دکوراسیون داخلی انتخاب شوند می توانند فضای بی روح دیوارها را به شکل مناسبی و زیبایی بدهد و قابلیت رنگ کردن و هماهنگی با هر نوع فضایی را در دکوراسیون داخلی دارد.

 

 

 

از جمله مزایای دیوارپوش می توان گفت که دارای طرح و نقش های متنوعی بوده و  قابلیت استفاده از آن گسترده شود. این نوع از دیوارپوش ها در مقابل نور خورشید دارای دوام و مقاومت بالایی هستند و تغییر رنگ در آنها به مرور زمان مشاهده نمی شود.

این نوع دیوارپوش های چوبی در برابر انقباض و انبساط می توانند مقاومت مناسبی را از خود نشان دهند.

از جمله مزایای دیوارپوش های چوبی نسبت به سایر دیوارپوش ها می توان ‌گفت که مقاومت بیشتری دارند در نتیجه پیشنهاد می شود در اماکنی که در آنها تردد بیشتر صورت می گیرد از دیوارپوش نوع چوبی استفاده گردد.

 

انواع دیوار پوش :
راش – بلوط
طول : 20~35
عرض : 5~6

همچنین بخوانید:
پارکت تمام چوب