به وب سایت شرکت پارس درب خوش آمدید.

مزایای پارکت چوبی

مزایای پارکت چوبی

مزایای پارکت چوبی

از مزایای پارکت چوبی یک طرح کفپوش بی انتهاست که اغلب افراد برای داشتن ظاهری کلاسیک یا سنتی به آن متوسل می شوند. تاثیر چنین کفپوشی بر دکوراسیون منزل شما بسیار مشهود و زیبا است. انتخاب این طرح برای هر خانه جلوه ای نو به دکوراسیون آن محیط می بخشد. هارمونی رنگ و طرح چنین کفپوشی با مبلمان منزل شما همیشه مطلوب و هماهنگ خواهد بود.

اما به این سوال می رسیم که پارکت چوبی دقیقاً چیست؟ این پارکت زیبا یک موزاییک از طرح های هندسی است. که مربع ها و شکل های مثلث را با قطعات چوبی تشکیل می دهد. اگر به این فکر می کنید که قبلاً کجا آن را دیده اید، لازم است برای شما یادآوری کنیم. که از این مدل و طرح کفپوش همه کاره در همه جا استفاده می شود. از کاخ ورسای فرانسه گرفته تا زمین های بسکتبال حرفه ای تا کفپوش آرایشگاه ها و باشگاه ها در همه جا این طراحی را دیده اید.

مزایای پارکت چوبی

کفپوش چوبی مناسب برای تمام خانه ها است. زیرا نگهداری آن بسیار آسان است و این کفپوش از دوام و مقاومت بالایی برخوردار است.
اما پیش از نصب پارکت چوبی در خانه بهتر است بدانید که این محصول دقیقاً چیست و مزایا و معایب آن را پیش از انتخاب بررسی کنید.
به این ترتیب برای کمک به شما در تصمیم گیری در مورد مناسب بودن یا نبودن پارکت چوبی برای منزل، برخی از مزایا و معایب اصلی پارکت را برای شما عنوان می کنیم.

مزایا و معایب پارکت چوبی کدامند؟

زیبایی و جذابیت پارکت چوبی بسیار قابل ملاحظه است. از آنجا که پارکت ازطرحی مانند چوب ساخته شده، احساس گرما را به محیطی که در آن قرار میگیرد، میدهد. همچنین گزینه های الگوی هندسی و زاویه ای زیبا و ظریف پارکت چوبی باعث شده در برخی از کاخ ها در طول زمان به یک انتخاب تبدیل شود. از آنجا که می توانید الگوها و مواد مورد نظر برای پارکت را سفارش دهید، پارکت می تواند به خانه شما ظاهری کلاسیک یا مدرن ببخشد. نه تنها می توانید انواع الگوها و مواد را انتخاب کنید. بلکه می توانید رنگ های مختلف چوب را لکه دار کنید. وقتی به راحتی و تجمل فکر می کنیم. پارکت چوبی همیشه مورد تایید بوده و به همین دلیل جای تعجب نیست که از پارکت چوبی در خانه ها و هتل های سراسر دنیا استفاده میشود.

پارکت چوبی منحصر بفرد است. اگر به دنبال یک طرح بی نظیر هستید. کفپوش چوبی گزینه مناسبی است که باید در نظر بگیرید. طرح پارکت مثل نقش کاشی های منحصر به فرد است. شما می توانید الگوها، مواد، دانه ها و رنگ کفپوش چوبی را سفارش دهید و دو اتاق را شبیه هم نکنید.

پارکت چوبی غیر آلرژیک است! برخلاف فرش و گلیم فرش که می تواند گرد و غبار، خاک و مواد حساسیت زا را در خود جای دهد. پارکت جایی برای این مهمانان ناخواسته فراهم نمیکند. این یک انتخاب عالی برای خانواده های دارای فرزند خردسال است که فرزندشان در معرض خطر آلرژی است و برای افرادی که آلرژی دارند، بسیار مناسب است.
پارکت چوبی مقاوم است. پارکت چوبی نسبت به کف پوش های سنتی، پایدارتر است. این نوع پارکت کمتر در معرض کهنگی یا ساییدگی و … قرار میگیرد و به سادگی می توانید آن را تمیز کرده و برق بیاندازید.

مزایای پارکت چوبی
پارکت چوبی

 

 

هزینه پارکت چوبی

هزینه پارکت چوبی در مقایسه با سایر انواع کفپوش چوبی بسیار مناسب تر و مقرون بصرفه تر است. می توانید تمام محیط خانه را با یک هزینه مناسب پارکت کنید. و از تاثیر عالی این طراحی در ظاهر خانه لذت ببرید.

شما ملزم به تمدید، سنباده کاری و یا نگهداری از پارکت چوبی در برابر گرما و سرما و رطوبت نخواهید بود. همچنین دیگر لازم نیست تا برای تعمیر یا مراقبت پارکت در برابر خراش ها و ضربه ها مجددا هزینه کنید. زیرا چنین مشکلاتی برای پارکت چوبی پیش نمی آید. در مجموع انتخاب این نوع پارکت چوبی برای منزل شما یک راه حل عالی برای تکمیل دکوراسیون است. ضمن اینکه ملزم به هزینه های بالا برای نگهداری یا اعمال آن برای کفپوش خانه نحواهید بود.

مزایای پارکت چوبی