به وب سایت شرکت پارس درب خوش آمدید.

نقش پارکت چوبی در دکوراسیون داخلی – واحد تولیدی پارکت چوبی

نقش پارکت چوبی در دکوراسیون داخلی – واحد تولیدی پارکت چوبی

نقش پارکت چوبی در دکوراسیون داخلی

 

بخش مهم در نقش پارکت چوبی در دکوراسیون داخلی انتخاب نوع و رنگ پارکت چوبی مناسب، منظره و نمای اصلی آن است که به منزل ما می دهد. طرح ها و رنگ های متفاوت و نقش پارکت چوبی در دکوراسیون داخلی جلوه ای متفاوت می بخشد. از طرف دیگر، وسعت و ابعاد محل ، مقدار روشنایی و موقعیت فضای مورد نظر پارامترهای تعیین کننده در انتخاب درست نوع و رنگ پارکت چوبی تاثیر گذار است. اگر این پارامتر ها نادیده گرفته شوند قطعا انتخاب نادرستی خواهیم داشت، آثار این انتخاب نادرست به چشم خواهد آمد و پس از مدت کوتاهی پشیمان خواهیم شد. در زیر به نکاتی اشاره می کنیم که در خرید یک پارکت چوبی مناسب به شما کمک می کند

فضاهای کوچک و کم عرض را با پارکت چوبی روشن پر کنید استفاده از پارکت چوبی تیره موجب کوچکتر نشان داده شدن فضای شما می شود و این یک آثار منفی در انتخاب نادرست است.

در صورتی که فضای مورد نظر فضایی باشد که زود به زود کثیف می شود بهتر است از رنگ تیره ی پارکت استفاده شود. رنگ های تیره کثیفی را زیاد به چشم نم آورد و انتخاب مناسبی برای این مکان هاست. در این مکان ها بهتر است بافت پارکت نیز مستحکم و فشرده باشد تا احتمال خرابی آن نیز کمتر باشد.

نقش پارکت چوبی در دکوراسیون داخلی
زیبایی پارکت چوبی در دکوراسیون داخلی منازل

ایجاد فضایی روشن با استفاده از پارکت چوبی رنگ روشن در دکوراسیون داخلی

 

برای نقش پارکت چوبی در دکوراسیون داخلی و قبل از انتخاب رنگ پارکت، تن رنگ بندی های آن را در ذهن خود تداعی کنید. در هنگام تداعی رنگ پارکت چوبی، حواستان به رنگ مبلمان و پرده و لوازم تزئینی منزل خود باشد. با انجام این کار به صورت یکجا در ذهن همه چیز همپوشانی می شود. ببینید همه ی اجزا با یکدیگر متناسب می شوند یا نه.

همانطور که در بالا هم اشاره شد برای فضاهایی که رفت و آمد زیاد است پارکت های مقاوم را انتخاب کنید. یک ضخامت ایده آل برای پارکت ضخامت 8 میلی متر می باشد.
از لحاظ زیبایی و شیک بودن و نصب آسان پارکت های درزدار گزینه ی مناسبی است.
استفاده و نقش پارکت چوبی در دکوراسیون داخلی موجب می شود فضایی نو و متفاوت را برای شما ایجاد نماید. از طراحی گذشته ایده بگیرید و به صورت زیبا اجرا کنید. طراحی سنتی در دنیای دکوراسیون مثل دنیای مد الهام دهنده است این امر درمورد پارکت ها نیز صدق می کند. اگر تمایل به ایجاد فضای سنتی هستید از پارکت چوبی و یا پارکت تمام چوب استفاده کنید.

در صورتی که خواهان یادآوری خاطرات دهه ی 60 و 70 میلادی هستید از بافت های هندسی و پارکت های رنگارنگ استفاده کنید. برای نقش پارکت چوبی در دکوراسیون داخلی و در هنگام استفاده از این نوع پارکت ها توجه کنید. که فضای مورد نظر را زیاد شلوغ نکنید تا دلگشا باشد. و لوازم کمی را روی پاکت بچینید. چون پارکت باید شکل هندسی خود را نمایان کند. در غیر این صورت شلوغی پارکت با شلوغی منزل ادغام می شود و زیبایی دلخواه را نخواهد داشت.

پارکت چوبی مناسب با فضاهای مختلف

 

نقش پارکت چوبی در دکوراسیون داخلی و حسی که ساختار های چوب در انسان ها ایجاد می کند حسی صمیمی و گرم است. شاید این حس را هیچ نوع کفپوش دیگری نتواند ایجاد کند. به همین خاطر است که کفپوش چوبی گرما و صمیمیت خاصی را به فضا می دهد. پس برای فضای پذیرایی، اتاق کار و نشیمن بسیار مناسب می باشد. با انتخاب یک کفپوش چوبی با رنگ و طرح متفاوت و زیبا با معضلات تغییر دکوراسیون قطعا مواجه نمی شوید. چون برای همپوشانی اجزای مختلف منزل نیازی به تعویض زود به زود پارکت کف نخواهید بود. پارکت چوبی موجب می شود که در انتخاب مبلمان و وسایل تزئینی دیگر سخت نگیرید. و به انتخاب سریعتر شما کمک شایانی می کند. پارکت ها طوری طراحی شده اند که برای همه ی سلیقه ها گزینه ارائه می دهد پس نگران نباشید که پارکت دلخواه شما موجود نباشد.

پارکت چوبی بسیار مدرن و با دوام است. برای نقش پارکت چوبی در دکوراسیون داخلی اگر خواهان فضایی مدرن و در عین حال ساده اید از پارکت طرح چوب با رنگ نسبتا روشن استفاده کنید. این نوع و رنگ پارکت مناسب برای فضاهایی با متراژ پایین اند. با نصب این نوع پارکت ها دکوراسیون مبلمان چوبی، میزهای فلزی و صندلی هماهنگی خوبی خواهند داشت. پارکت هایی با طرح نیمه براق و مات به فضای مورد نظر روشنایی زیبایی می بخشد. و در حین سادگی آن بسیار شیک و به روز است. این پارکت ها نیز همواره مثل روز اول نو و تمیز می مانند.

نقش پارکت چوبی در دکوراسیون داخلی
نقش پارکت چوبی در دکوراسیون داخلی در فضاهای مختلف و پرتردد

 

 

شرکت پارس درب تولید کننده انواع پارکت چوبی