به وب سایت شرکت پارس درب خوش آمدید.

نوع رنگ پارکت چوبی – واحد برتر تولیدی پارکت چوبی در کشور

نوع رنگ پارکت چوبی – واحد برتر تولیدی پارکت چوبی در کشور

انتخاب کفپوش چوبی

 

انتخاب کفپوش مناسب و نوع رنگ پارکت چوبی برای خانه یا محیط کار با توجه به تنوع بسیار بالای آن، سخت و مشکل می باشد. اما اگر به دنبال درست کردن محیطی گرم و صمیمی هستید، محیطی که با وارد شدن به آن، شور و نشاط را برایتان به ارمغان بیاورد، انتخاب پارکت چوبی گزینه ای بسیار مطلوب می باشد. پارکت تمام چوب علاوه بر دارا بودن تمام ویژگی های یک کفپوش مناسب چون استقامت، پایداری، دوام بالا، تنوع رنگ و طرح از ظاهری بسیار زیبا نیز برخوردار می باشد. پارکت چوبی که در بازار موجود می باشند. دارای تنوع رنگی بسیار بالایی می باشند. از این رو با هر دکوراسیونی خواه سنتی و یا مدرن همخوانی های لازم را دارد.

انتخاب چوب مناسب و نوع رنگ پارکت چوبی

 

پارکت چوبی از طیف رنگی بسیار بالایی برخوردار می باشند. بسته به نوع چوبی که در طراحی و ساخت پارکت چوبی به کار برده می شود. دارای طیف رنگی روشن تا تیره می باشند. اگر خواهان پارکت چوبی با رنگ تیره طبیعی هستید. می توانید از کفپوش چوبی درختانی چون گیلاس و یا گردو که دارای زمینه قرمز و تیره می باشند. استفاده کنید. همچنین اگر به دنبال پارکت چوبی با رنگ روشن طبیعی می باشید. استفاده از کفپوش چوبی درختانی نظیر کاج، بلوط از گزینه های بسیار مطلوبی می باشند. اما حتی اگر از قبل، کفپوش چوبی منزل شما با رنگ تیره و یا روشن آراسته شده باشد و شما می خواهید بدون صرف هزینه زیاد، رنگ آن را تغییر دهید. می توانید با انتخاب چوب و نوع رنگ پارکت چوبی ، تغییر مطلوبی را به خانه و کفپوش خود بدهید.

نکات مناسب در خصوص انتخاب نوع رنگ پارکت چوبی

 

از نکات مهمی که باید در خصوص نوع رنگ پارکت چوبی بدانیم، این است که محیط منزل و یا جایی که می خواهیم با کفپوش چوبی ، مفروش کنیم. آیا از فضای بزرگی برخوردار است؟ و یا دکوراسیون و چیدمان منزل به سبک سنتی بوده و یا مدرن و آنتیک می باشد؟

ما قبل از خرید و یا انتخاب پارکت چوبی ، باید برای تمامی این سوالات، پاسخ های مناسبی داشته باشیم. در خصوص رنگ روشن کفپوش چوبی باید به این نکته توجه کنیم. که این نوع کفپوش، راحت تر و آسان تر از کفپوش تیره با سایر اسباب و اثاثیه خانه سِت و هماهنگ می شود. از این رو دستمان در چیدمان وسایل بسیار باز می باشد.  نوع رنگ پارکت چوبی روشن با سایر عناصر و دکوراسیونی که به رنگ تیره و یا روشن می باشند به راحتی مطابقت می کند. همچنین کفپوش روشن، راحت تر و آسان تر تمیز شده و گرد و خاک را کمتر نشان می دهد. اگر محیط اتاق تان بسیار کوچک می باشد. می توانیم با استفاده از رنگ روشن در کفپوش، ابعاد اتاق را بزرگ تر و فضا را باز تر نشان دهید. در واقع رنگ روشن، اتاق را وسیع تر نشان می دهد.

البته این نکته مهم می باشد که انتخاب نوع رنگ پارکت چوبی بسیار سلیقه ای است. اما طوری باید انتخاب گردد که نه از منظر چشمان شما، بلکه هر کسی قدم به خانه شما می گذارد. از آراستگی، زیبایی و ترکیب رنگ فضای خانه تان لذت تمام را ببرد.

کفپوش چوبی تیره

 

انتخاب کفپوش چوبی با رنگ تیره، بسیار مورد استقبال جوانان می باشد. این نوع رنگ پارکت چوبی بسیار جذاب و خاص بوده و هیچ گاه کهنه و یا از مُد نمی افتد. زیبا ترین تضاد ها را می توانید با رنگ کفپوش تیره در محیط و فضای خانه اجرا کنید. رنگ تیره، بیشتر در محیط های رسمی، اداری و یا خانه هایی با سبک قدیمی و کلاسیک کاربرد دارد.

 نوع رنگ پارکت چوبی
انتخاب نوع رنگ پارکت چوبی تیره

کفپوش چوبی تیره با اغلب اسباب و اثاثیه منزلتان هم خوانی پیدا می کند. اگر مبلمان هایتان دارای رنگ های خاصی می باشد و یا از رنگ های بی روحی تشکیل شده است. در ترکیب و ظاهر شدن در کنار کفپوش چوبی، هارمونی بسیار خوبی را به نمایش می گذارند.

رنگ تیره، محیط را گرم و دوستانه نشان می دهد. در حقیقت نوع رنگ پارکت چوبی تیره فضای خانه را خودمانی تر و راحت تر نشان می دهد. انتخاب کفپوش تیره بسیار شیک و مدرن می باشد.

اگر اتاقی که در آن زندگی می کنید. دارای سقفی کوتاه می باشد. برای بلند نشان دادن ارتفاع سقف آن، می توانید از رنگ روشن برای سقف و دیوارها و از رنگ تیره برای کفپوش خانه استفاده کنید. ریسک استفاده و انتخاب رنگ تیره برای کفپوش خانه ای با فضای کوچک بسیار بالا می باشد. اگر کفپوش تیره نظر شما را به خود جلب کرده باشد. پس نور پردازی اتاق ها در کنار رنگی که برای دیوارها انتخاب می کنید. باید به گونه ای طراحی شده باشند که به فضای اتاق، روحی تازه بخشیده و احساس راحتی و آرامش را با خود به همراه بیاورد.
انتخاب نوع رنگ پارکت چوبی در فضا و چیدمان دکوراسیون خانه بسیار مهم و تاثیر گذار می باشد.

 

شرکت پارس درب واحد نمونه تولیدی و صادراتی پارکت چوبی