به وب سایت شرکت پارس درب خوش آمدید.

پارکت طرح سرامیک

27 آوریل
پارکت طرح سرامیک

پارکت طرح سرامیک

کفپوش ها نقش مهمی را دکوراسیون ساختمان های مختلف ایفا می کنند و به علت این که در طول شبانه روز از آنها استفاده می شود دوام و استحکام آنها بسیار حائز اهمیت می باشد. بسیاری از افراد از کفپوش های سرامیک و سنگ استفاده می کنند اما در سال های اخیر استفاده از کفپوش های چوبی نیز بسیار گسترده شده است. کفپوش های چوبی انتقال حرارت را به خوبی انجام می دهند و زیبایی خاصی نیز به محیط می دهند. اما در این میان برخی از افراد تمایل دارند تا از پارکت طرح سرامیک استفاده کنند. در این مقاله به طور کامل در مورد این نوع از کفپوش ها بحث شده است.

کفپوش چوبی و انواع آن

کفپوش چوبی دارای مزایای زیادی نسبت به انواع دیگر کفپوش ها مانند سرامیک می باشند. یکی از معایبی که سرامیک ها دارند این است که در فصول سرد سال سطح بسیار سردی دارند و برای گرم کردن منزل زمان و انرژی بیشتری مصرف می شود. همچنین سر بودن سرامیک ها از دیگر مشکلاتی است که برای این نوع از کفپوش ها وجود دارد.

در مقابل کفپوش های چوبی وجود دارند که عمل انتقال سرما و گرما را به خوبی انجام می دهند و در فصل های سرد سال سطح گرمی خواهند داشت. همچنین به علت استفاده از چوب در این نوع از کفپوش ها سطح آنها به گونه ایست که به هیچ عنوان دچار لیز خوردن نمی شوید و فرش و قالیچه هایی که بر روی آنها پهن می شوند ثابت می مانند و سر نمی خورند.

کفپوش های چوبی در انواع مختلف لمینت، ترمووود، پارکت چوبی و کفپوش طرح چوب PVC در بازار وجود دارند.

پارکت طرح سرامیک

پارکت ها یکی از انواع کفپوش های چوبی می باشند که در طرح ها و رنگ های متنوعی تولید و به بازار عرضه می شوند. بسیاری از افراد تمایل دارند تا طرح کفپوش ساختمانشان به شکل سرامیک باشد اما به علت معایبی که سرامیک ها دارند ترجیح می دهند تا از کفپوش سرامیک استفاده نکنند. به علت این موضوع طراحان کفپوشی را تولید کرده اند که از جنس پارکت چوبی با طرح سرامیک می باشد. پارکت طرح سرامیک از محبوبیت زیادی در میان افراد برخوردار است.

انواع پارکت طرح سرامیک

این نوع از پارکت ها در دو دسته وجود دارند. دسته اول دارای تایل های مربعی می باشند و دسته دوم پارکت هایی به شکل مستطیل می باشند که طراحی روی آنها به شکل مربعی و سرامیک می باشد. برند Verox floor و Van Gogh از برندهای مطرح در زمینه تولید کفپوش های چوبی می باشند که به تولید پارکت های طرح سرامیک نیز می پردازند.