به وب سایت شرکت پارس درب خوش آمدید.

پارکت چوبی برای منزل شما مناسب است ؟

پارکت چوبی برای منزل شما مناسب است ؟

پارکت چوبی برای منزل شما مناسب است ؟

برای اینکه مشخص شود پارکت چوبی برای منزل شما مناسب است یا نه. ابتدا لازم است تا مزایای این نوع کفپوش چوبی را در نظر بگیرید. به این ترتیب لازم است بدانید که:

1. پارکت چوبی با کیفیت خوب ده ها سال دوام می آورند. در حالی که بسیاری از افراد به دلیل لکه ها، سوراخ ها یا ساییدگی های ناشی از سایش روزمره، خود را هر 5 سال جایگزین فرش می کنند. در نتیجه مشخص می شود که با حداقل برنامه نگهداری، با گذشت سالها، این طبقات در واقع بهتر به نظر می رسند.

2. تمیز کردن پارکت چوبی از فرشها راحت تر است. دلایل این امر کاملاً واضح است. یک برس ساده و سبک، پارکت چوبی شما را عالی جلوه می دهد. اگر سگها یا کودکان با دست و پای کثیف در خانه راه رفته اند یک پاک کننده مرطوب این لکه ها را به راحتی از بین می برد. این درحالی است که صاحبان فرش در این مرحله جیغ می کشند.

3. پارکت چوبی از بهداشت بیشتری نسبت به فرش برخوردار است. برخی گزارش های نسبتاً وحشتناک در مورد جزئیات انگلهایی که فرشها می توانند در آن نگهداری کنند وجود دارد. اگر بخواهید این گزارش ها را بخوانید. دیگر حتی نزدیک فرش نمی روید. این آلرژن ها، کنه های گرد و غبار، کک و مک یا گرد و غبار با مبتلایان به آلرژی آسیب می بیند. یک پارکت تمام چوب باعث صرفه جویی در هزینه و ناراحتی شدید شما می شود. این امر به ویژه به صاحب سگ و گربه مربوط می شود.

پارکت چوبی برای منزل شما مناسب است ؟
پارکت چوبی برای منزل شما مناسب است ؟

چرا پارکت چوبی از فرش بهتر است؟

پارکت چوبی نه تنها از بهداشت بیشتری برخوردار هستند. بلکه فرش ها بوی نامطبوع حیوانات یا چیزهایی را که ریخته شده اند نیز به خود می گیرند. رایحه کف چوبی صیقلی دلپذیر است و باعث جذابیت بیشتر خانه شما خواهد شد.
چوب یک محیط عالی برای نصب در زیر گرمایش از کف فراهم می کند. که این روزها موثرترین روش برای گرم کردن خانه شما محسوب می شود.

مزیت دیگری که بسیار حائز اهمیت است در رابطه با نگهداری و عمر مفید پارکت چوبی است. علاوه بر تمام مزیت های پارکت چوبی لازم است بدانید که همچنین اگر بعد از چند سال کف چوب شما خراشیده شده یا به دلیل سایش زیاد کمی آسیب ببیند. یک ماسه و مهر و موم ساده آن را دوباره به حالت جدید باز می گرداند. این هزینه بسیار کمتری نسبت به تعمیر فرش جدید دارد.

چه ویژگی پارکت چوبی را جذاب تر می کند؟

در جواب به این سوال که کدام ویژگی پارکت چوبی را در مقایسه با فرش جذابتر و محبوب تر کرده است. لازم است بدانید که یکی از مهمترین مزایای کف چوب سخت، که بسیاری از مردم از آن چشم پوشی می کنند جذابیت بی انتهایی است که چوب دارد. الگوها و رنگهای فرش، مشمع کف اتاق و کاشی قطعاً از مد می افتد. به آنچه در دهه 70 داشتیم فکر کنید. جذابیت چوب قرن ها دوام آورده است و همچنان محبوب باقی مانده و به اعتقاد من اکنون محبوبیت بیشتری نسبت به فرش دارد.

همچنین چوب همیشه فقط در دسترس افراد بسیار متمول در نظر گرفته می شد. امروزه روشهای مدرن تولید به این معنی بوده است که برخی از انواع پارکت چوبی را می توان ارزان تهیه کرد و کفهای چوبی را در دسترس همه بودجه قرار داد.

در ادامه توجه داشته باشید که کفهای سنگی و کاشی اگرچه بهداشتی و نگهداری آنها به راحتی چوب است.‌ اما گرما و احساسی که کف چوب دارد را ندارند. نکته دیگر اینکه بنگاه دارها اظهار می دارند که خانه های دارای کف چوبی در مقایسه با خانه های با کف دیگر دو برابر راحت تر فروش می کنند. و شکی نیست که در نتیجه نصب کف کف چوبی، ارزش خانه شما مستقیماً افزایش می یابد.

پارکت چوبی

نکته آخر اینکه کفپوش چوبی سخت نسبت به سایر کفپوش ها مزایای مختلفی دارد. ممکن است هزینه مقدماتی کمی بیشتر باشد. اما در طولانی مدت بسیار مقرون به صرفه تر هستند. همانطور که در بسیاری از موارد ذکر شده است. قبل از انتخاب کفپوش خود خوب فکر کنید. زیرا این نه تنها یک سرمایه بزرگ است بلکه بر سلامتی خانواده، زمان، زیبایی و ارزش خانه شما تأثیر می گذارد.