به وب سایت شرکت پارس درب خوش آمدید.

پارکت لمینت بلوط

26 آوریل
پارکت لمینت بلوط

پارکت لمینت بلوط

پارکت لمینت بلوط یکی از انواع پارکت لمینت هاست که به علت رنگ و طرح زیبایی که دارد طرفداران بسیاری پیدا کرده است. این نوع از پارکت لمینت را از چوب درختان بلوط تهیه کرده و به بازار عرضه می کنند. این نوع از پارکت دارای کیفیت بالایی می باشد و از قیمت به صرفه ای نیز برخوردار است. نگهداری این نوع پارکت لمینت نیز نسبت به دیگر انواع پارکت ها راحت تر است. در این مقاله به معرفی کامل این نوع پارکت لمینت پرداخته شده است.

معرفی انواع کفپوش ها

کفپوش های مختلفی در بازار وجود دارند که با توجه به سلایق افراد و نوع ساختمان می توان هر یک را جهت پوشش کف ساختمان به کار برد. استفاده از سنگ و سرامیک در سال های گذشته بسیار پرطرفدار بود و بسیاری از افراد از این نوع کفپوش ها در منازل خود استفاده می کردند. اما در سال های اخیر نوعی از کفپوش ها به نام کفپوش های چوبی تولید و روانه بازار شده اند و جای خود را در دکوراسیون داخلی منازل باز کرده اند.

کفپوش چوبی دارایی مزایایی مانند زیبایی، انتقال خوب گرما و سرما، عایق صدا و سر نبودن می باشد که باعث شده از آنها استقبال فراوانی شود. انواع کفپوش های چوبی شامل پارکت، لمینت، ترمووود و کفپوش های PVC می باشند که از این میان پارکت و لمینت از محبوبیت بیشتری برخوردارند.

پارکت لمینت بلوط
پارکت لمینت بلوط

پارکت لمینت بلوط

برای تهیه کفپوش های چوبی از چوب درختان متنوعی مانند بامبو، زبان گنجشک و دیگر درختان استفاده می کنند. به علت تنوعی که در طرح و رنگ این چوب ها وجود دارد پارکت لمینت هایی که تولید می شوند نیز دارای تنوع زیادی در طرح و رنگ می باشند. پارکت لمینت بلوط را از چوب درخت بلوط تهیه می کنند. درختان بلوط به وفور در کشور ما یافت می شود و از چوب آنها در جهت تولید بسیاری از لوازم چوبی از جمله پارکت لمینت استفاده می شود.

مزایای پارکت لمینت بلوط

این نوع پارکت لمینت دارای مزایایی می باشد که باعث شده تا بسیاری از افراد در دکوراسیون منازل خود از این نوع پارکت استفاده کنند. یکی از مزایای این نوع پارکت کیفیت بالای آن می باشد. به علت مقاومت بالای چوب بلوط، این محصول از ماندگاری و دوام بالایی برخوردار است و در مقابل ضربات مقاومت بالاتری را نشان می دهد. همچنین ظاهر این نوع پارکت بسیار طبیعی بوده و تنوع در طرح و رنگ آن بسیار زیاد است. همچنین قیمت آن نسبت به دیگر محصولات بسیار مناسبب می باشد و تمام خانواده ها با بودجه های مختلف می توانند این محصول را تهیه کنند.

این نوع پارکت در مقابل قارچ ها بسیار مقاوم بوده و همچنین مقدار کمتری از گرد و غبار را به خود جذب می کند از این رو نگهداری آن راحت تر از سایر محصولات می باشد.

انواع رنگ های پارکت لمینت بلوط

این نوع پارکت چوبی لمینت در طرح و رنگ های مختلفی وجود دارد. از رنگ های محبوب این محصول می توان به رنگ های گرم و عسلی، رنگ روشن و سبک و رنگ های تیره اشاره کرد که با توجه به سلیقه و فضای مورد استفاده می توان هر یک را انتخاب نمود.