به وب سایت شرکت پارس درب خوش آمدید.

رنگ پارکت چوبی

پارکت چوبی و انتخاب رنگ:

رنگ یک المان تاثیرگذار و ابزار قوی بر روی زندگی انسانها در فضای داخل ساختمان است و به عنوان دغدغه اساسی همیشه مورد توجه آرشیتکت ها و سازندگان و طراحان دکوراسیون داخلی میباشد. قطعا هر رنگی تاثیر متفاوتی بر روی شما خواهد گذاشت. ولی قبل از انتخاب باید تاثیر کلی هر رنگ را بر روحیه خودتان بشناسید. زیرا منشاء انتقال احساس هستند و در دراز مدت بر خلق و خوی ساکنین هر فضایی تاثیر میگذارد و انعکاس روحیات اوست.
در دنیایی که ما زندگی میکنیم متشکل از رنگهای متفاوتی ست. اگر به درستی انتخاب شود جزییات فضای داخلی خانه بیشتر به چشم‌ می آید و زیبایی فضای اطرافمان به آن بستگی دارد.
پارکت چوبی  با بافت ، نقش و نگار طبیعی خاص خود همیشه جلوه ای از شکوه و زیبایی به ارمغان می آورد.
تلفیق زیبایی طرح و نقش های چوب با رنگها میتواند ایده های جسورانه و جذاب به مصرف کننده بدهد و هارمونی و هماهنگی در فضای داخل بناهای مسکونی ویلایی ، آپارتمانی ، اداری ، مراکز خرید ،رستوران و مجموعه های تفریحی بوجود خواهد آمد.

برای یک طراح اولین قدم درانتخاب رنگ پارکت چوبی سنج نور فضای داخل  و بالانس و توازن آن با محیط اطراف است. بسیاری از ما طراح داخلی نیستیم اما مانند یک طراح و آرشیتکت از اینکه با دیزاین داخلی ، نور ، رنگ و چیدمان سروکار داشته باشیم لذت میبریم و دوست داریم بتوانیم فضایی دلخواه و آرمانی برای خود فراهم کنیم. به همین منظور ارتقای سطح کیفی و میزان تعدد انتخاب مصرف کننده برای ما اهمیت فراوانی دارد لذا با بکارگیری بیش از ۵۰ طیف رنگی متفاوت و ۴ لاک محافظ ، آبگریز را به شما معرفی خواهیم کرد. که به راحتی با تلفیق این دو باهم یا هرکدام به صورت جداگانه ، بتوان ایده خود را برای فضای داخل اجرا و پیاده سازی نمایید مزیت این کار علاوه بر اینکه باعث محافظت و طول عمر و دوام بیشتر آن میشود از سایش ، خط و خش و اثرات‌ مخرب رطوبت و اشعه uv جلوگیری نمیکند و موجب افزایش زیبایی و کیفیت پارکت چوبی میشود‌.

پارکت چوبی  تنوع در ایده و اجرا

برای اینکه درک بهتر اینکه شما در منزلتان میتوانید حالتهای مختلف را با پارکت تمام چوب پیاده سازی و اجرا کنید: اگر فقط تعداد طرحهای قابل اجرا را ۳ طرح اصلی (آجری ، جناقی ، شِوران) نوع پارکت را ۳نوع (بلوط ، راش ، ممرز) تعداد لاکهای موج نما را ۴ نوع (براق ، نیمه براق ، نیمه مات ، مات) و تعداد رنگهای قابل اجرا را ۵۰ طیف رنگی در نظر بگیریم با محاسبه خیلی ساده درمیابیم میتوانیم حداقل ۱۸۰۰ حالت مختلف را پیاده سازی اجرا نماییم. (۱۸۰۰=۵۰×۴×۳×۳)

این متمایزترین بزرگترین و بهترین مزیتی برای مصرف کننده است که میتواند به راحتی هر طرح و ایده ای که برای منزل خود در نظر گرفته با نوع چوب ، طرح و رنگ مختلف را اجرا نماید.

شما دوست دارید فضای داخل و کفپوش چوبی ساختمانتان چه رنگی باشد؟