به وب سایت شرکت پارس درب خوش آمدید.

سوالات متداول

پارکت های چوبی به دو دسته اصلی تمام چوب یا سالید(SOLID) و چندلایه یا انجینیر(ENGINEER) تقسیم میشوند.
مهمترین مزیت پارکت سالید نسبت به سایر کفپوش های مصنوعی این است که آنها قابلیت تعویض رنگ را ندارند ولی پارکت سالید تنها کفپوش در دنیا میباشد که بازسازی آن بدون تخریب یا خرابی و برچیده شدن انجام میگردد.
مدت زمان نصب به طرح و چیدمان پارکت بستگی دارد. به طور مثال یک خانه 100 متری طی 3 الی 10 روز نصب و اجرا میگردد.
کفپوشی از جنس چوب که در داخل ساختمان مورد استفاده قرار میگیرد و کف خانه را پوشانده پارکت میگویند. امروزه کفپوش های دیگری به نام ام دی اف و یا اچ دی اف نیز مورد استفاده قرار میگیرند که لمینت نام دارند و به اشتباه به نام پارکت در بازار عرضه میگردند که فاقد ویژگی های بنیادی پارکت یا چوب هستند.
مهمترین و بارزترین مزایای پارکت های سالید بر چند لایه قابلیت ساب و لاک زدن های متمادی طی سالیان مختلف است به طوری که میتوان رنگ این پارکت ها را چندین بار عوض کرد و با هربار ساب زدن مثل روز اول نو و زیبا میشوند.
برای نصب پارکت نیاز به یک سطح صاف و تراز داریم که این سطح معمولا به وسیله سیمان نرم و یا موزاییک زیر کار بدست می آید . سپس سطح زیرسازی شده را با چسب پایه پلی یورتان (چسب شرکت هِنکل) پوشانده و با جفت کردن پارکتها یک سطح پیوسته و محکم بدست می آوریم .
تمیز و پاکیزه کردن پارکت چوبی به آسانی انجام میشود به طوری که حتی با یک دستمال یا تی شو حوله ای هم میتوان این کار را انجام داد.

آیا سوالی داری؟ با ما در ارتباط باشید!