به وب سایت شرکت پارس درب خوش آمدید.

بهترین پارکت لمینت ، یک انتخاب هوشمندانه

21 آوریل
بهترین پارکت لمینت

بهترین پارکت لمینت ، یک انتخاب هوشمندانه

انتخاب کفپوش مناسب برای یک ساختمان یک مسئله بسیار مهم می باشد چرا که علاوه بر زیبایی که نوع کفپوش در دکوراسیون یک ساختمان ایجاد می کند، دوام و استحکام آن نیز اهمیت بالایی را دارد و در صورت انتخاب نادرست ممکن است در کوتاه مدت کفپوش دچار آسیب شده و مجبور به تعویض آن گردید که این کار منجر به پرداخت هزینه مضاعف می گردد. پارکت لمینت یکی از کفپوش هایی است که به علت زیبایی و دوامی که دارند در سال های اخیر بسیار مورد استقبال قرار گرفته اند. اما برای خرید بهترین پارکت لمینت، یک انتخاب هوشمندانه باید داشت و به تمام نکات مورد نیاز توجه نمود. در ادامه به بررسی بهترین پارکت لمینت پرداخته شده است.

معرفی پارکت لمینت

استفاده از کفپوش چوبی به علت تنوع در طرح و رنگ، دوام بالا، زیبایی و امکان هماهنگ کردن آن با دیگر وسایل منزل طرفداران بسیاری دارد. پارکت لمینت یکی از انواع کفپوش های چوبی می باشد که به علت ساختار خاصی که دارد دارای دوام بسیار بالایی بوده و همچنین جلوه و زیبایی منحصر به فردی را دارد.

برای ساخت پارکت لمینت از چوب درختانی مانند بلوط، افرا، راش و … استفاده می کنند و کارخانه های زیادی به تولید این محصول در سطح جهان می پردازند. جهت استفاده از بهترین پارکت لمینت، یک انتخاب هوشمندانه نیاز است و پارامترهای متعددی باید در نظر گرفته شود تا بتوان به انتخاب درستی دست زد.

بهترین پارکت لمینت
بهترین پارکت لمینت

پارامترهای موثر در کیفیت پارکت لمینت

برای این که بتوان کیفیت مناسبی از پارکت چوبی لمینت را انتخاب نمود باید به ویژگی هایی توجه کرد تا بتوان بهترین انتخاب را داشت. از جمله این ویژگی ها عبارتند از:

  • دوام و مقاومت پارکت لمینت در برابر ضربه، نور و گرما
  • تنوع در طرح و رنگ کفپوش
  • ضریب ساییدگی که برای پارکت لمینت به کار گرفته شده است
  • نوع چوب مورد استفاده و استفاده از یک نوع چوب در ساخت آن
  • نوع تکنولوژی که در ساخت پارکت لمینت به کار رفته است که ممکن است vintage یا تکنولوژی دیگری باشد
  • نوع اتصال تایل ها که یا توسط چسب صورت گرفته است و یا کلیک

بهترین پارکت لمینت ، یک انتخاب هوشمندانه

بهترین پارکت لمینت
بهترین پارکت لمینت

انواع شرکت ها و برندها مختلف در داخل و خارج از کشور به تولید کفپوش پارکت لمینت می پردازند که برندهای داخلی در رقابت با یکدیگر بوده و سعی در بهبود کیفیت خود نسبت به رقبا می باشند. اما بهترین برندهایی که برای پارکت لمینت موجود است برندهای آلمانی می باشد که در زمینه تولید این نوع از کفپوش ها پیشتاز بوده و محصولاتی با کیفیت بالا را تولید و به کشورهای مختلف صادر می کند.

در حال حاضر از برندهای مطرح آلمانی تولید کننده پارکت لمینت می توان به verox floor اشاره کرد که تولید کننده محصولات با بالاترین کیفیت ممکن می باشد. نمایندگی های مختلفی از این شرکت در سراسر جهان وجود دارد و به ارائه محصولات وروکس فلور می پردازد.

اما علاوه بر آلمان کشور چین نیز در زمینه تولید انواع کفپوش ها خوب عمل کرده و یکی از کشورهای با سابقه طولانی در ساخت پارکت لمینت می باشد. محصولاتی که توسط شرکت های چینی تولید می شوند نیز از کیفیت بالایی بهره مندند و تنوع محصولات با قیمت های متفاوت در آن وجود دارد و با توجه به بودجه مورد نظر می توان کفپوش مناسبی را انتخاب کرد.