به وب سایت شرکت پارس درب خوش آمدید.

پارکت چوبی در زندگی شهرنشینی – واحد برتر تولیدی پارکت چوبی در ایران

پارکت چوبی در زندگی شهرنشینی – واحد برتر تولیدی پارکت چوبی در ایران

پارکت چوبی در زندگی شهرنشینی

میخواهیم در این مطلب به تاثیرات مطلوب و اهمیت استفاده از پارکت چوبی در زندگی شهرنشینی بپردازیم. زندگی در کنار افرادی که دوستشان داریم، می تواند جزء بهترین لحظات زندگی هر فردی باشد. تجربه نشان داده است که دیدن کسانی که دوستشان داریم به مانند خوردن قرص آرام بخش می ماند. اما با گذر از قرن بیستم ، زندگی دغدغه های خاص خود را بر تن کرده است. افزایش حجم تراکم شهرنشینی، پر مشغله گی افراد خانواده هم در بیرون و هم در داخل منزل، گاهی چنان روزمرگی را برایمان تداعی می کند که تحمل ادامه دادن آن، نیازمند تغییری اساس در زندگی مان می باشد.

گاهی با تغییر دکوراسیون و تغییر آن مطابق با ذائقه و سلیقه مان ، می تواند شور و نشاط وصف ناشدنی را در زندگی برایمان به وجود آورد. از این رو می توان گفت که یکی از بزرگترین تغییرات در دکوراسیون منزل، شامل کفپوش می باشد. یعنی با تغییر دادن کفپوش خانه می تواند فضایی رمانتیک و دلچسب را برای خود و اعضای خانواده تان وجود آورید. از این رو استفاده از پارکت چوبی در زندگی شهرنشینی به عنوان فرشی از جنس چوب می تواند زیبایی، حرارت، شور و نشاط طبیعت را برای منزل تان به ارمغان آورد.

کفپوش چوبی طبیعتی از جنس چوب دارد. مدرن بودن، آراستگی و یکپارچگی تایل های چوبی در شکل ها و طرح های زیبا، می تواند خستگی و کسالت یک روز پر مشغله را از شما بگیرد. در حقیقت شما می توانید با انتخاب پارکت چوبی در زندگی شهرنشینی به عنوان کفپوش منزل تان، یک کلبه زیبا و گرم در دل طبیعت را به خانه های شهری خود وارد سازید. چوب نماد جنگل، سر سبزی و طبیعت است. با انتخاب این مفروش چوبی ، سبکی جدید به دکوراسیون منزل تان هدیه دهید.

پارکت چوبی در زندگی شهرنشینی
اهمیت استفاده از پارکت چوبی در زندگی شهرنشینی

 

فواید استفاده از پارکت تمام چوب در زندگی شهری

پارکت چوبی همانطور که از نامش مشخص می باشد ، طبیعتی از جنس چوب درختان داشته که به عنوان کفپوش چوبی ساخته و طراحی می شود. یکی از مهمترین ویژگی های بارز چوب، استحکام و مقاومت بالای آن و همچنین طول عمر مفید آن می باشد. استقامت و پایداری کفپوش چوبی در برابر ضربه و تحمل فشار، یکی از مهمترین خصوصیات بارز آن در زندگی شهرنشینی می باشد. همچنین مهمترین مزیتی که این پارکت چوبی در زندگی شهرنشینی ایفا می کند ، قابلیت ترمیم و بازسازی آن می باشد.

یعنی در صورت آسیب دیدن و یا خراشیدگی و سائیدگی که منجر شود ظاهر زیبای پارکت چوبی مخدوش گردد. این امکان وجود دارد که با چند عملیات ساده و کم خرج ، این مفروش چوبی را به مانند روز نخست خرید و نصب آن ، احیاء و تازه نمایید.
بازسازی مجدد پارکت چوبی در زندگی شهرنشینی پُر خرج امروزه ، می تواند یک موهبت و یک شانس برای کسانی که این مفروش را زینت دهنده خانه خود انتخاب کرده اند، به حساب آید.

همچنین یکی دیگر از مهمترین مزیت های کفپوش چوبی ، تمیز کردن آن می باشد. زندگی پر مشغله و پر از استرس شهرنشینی ، مجال تمیز نمودن و نظافت خانه را تا حدود زیادی کم کرده است. آنچه که از زندگی شهر نشینی دیده می شود. آن است که دیگر زنان شهری به مانند سابق در خانه مشغول تمیز کردن و رفت و روب کفپوش آشپزخانه شان نیستند. زنان تحصیل کرده هم پای همسرانشان، ساعت ها در بیرون از منزل مشغول فعالیت و تلاش می باشند. از این رو فرصتی برای بانوی خانه نمی ماند تا به مسائلی همچون تمیز کردن و برق انداختن خانه بپردازد.

شور و نشاط خانه با کفپوش چوبی

اما استفاده از پارکت چوبی در زندگی شهرنشینی به عنوان کفپوش خانه، کار را تا حدود زیادی آسان نموده است. تمیز کردن کفپوش چوبی را می توانید با کمترین امکانات و در فرصتی نه چندان وقت گیر ، پاکیزه نموده و خانه تان را سرو سامان دهید. بهترین و آسان ترین روش برای تمیز کردن و برق انداختن پارکت چوبی استفاده از مایع مخصوص نظافت پارکت به همراه یک دستمال از جنس نانو می باشد. کافی است که این روش را فقط هفته یکبار جهت نظافت کفپوش خانه تان استفاده نمایید. خواهید دید که چه آراستگی و زیبایی به خانه تان می بخشید.

پارکت چوبی در زندگی شهرنشینی
زیبایی و سادگی پارکت چوبی در زندگی شهرنشینی

آنچه که می بایست در خصوص ویژگی و مزیت های دیگر پارکت چوبی در زندگی شهرنشینی اشاره نمود، آن است که با هر سبکی که دکوراسیون منزل تان دارد، خواه سنتی و یا مدرن، کفپوش چوبی قابلیت هماهنگی های لازم با فضا و چیدمان منزل تان را دارا می باشد. نکته مهم در این است که امروزه به دلایل سخت بودن زندگی در شهرها، خانه ها با متراژ های کوچک ، ساخته و طراحی می شوند.

از این رو اگر مایل به انتخاب پارکت چوبی در زندگی شهرنشینی به عنوان زینت دهنده کفپوش خانه تان می باشید. توصیه ما به شما این است که از پارکت هایی با رنگ روشن و طرح ساده را مد نظر خود قرار دهید. تا ابعاد محیط خانه، دلباز تر و پر نور تر و در نتیجه بزرگ تر به نظر آید.

همچنین اگر طرفدار ساده زیستی در عین زیبایی می باشید. می توانید پارکت هایی با طرح های نیمه براق و یا مات را استفاده نمایید. همچنین استفاده از پارکت هایی با طرح سرامیک ، می تواند گزینه مناسبی باشد. چرا به فضای خانه تان عمق و نور گیری خاصی داده و سادگی بسیار شیکی را ایجاد می نماید.

شرکت پارس درب واحد نمونه تولیدی پارکت چوبی