به وب سایت شرکت پارس درب خوش آمدید.

انواع برند پارکت چوبی

16 مه
انواع برند پارکت چوبی

انواع برند پارکت چوبی

پارکت چوبی یکی از انواع کفپوش های چوبی می باشد که در کشور و خارج از کشور طرفداران بسیاری داشته و استفاده بسیاری از آن می شود. کفپوش های چوبی به علت زیبایی و همچنین استحکام بالا از محبوبیت زیادی در میان افراد و طراحان دکوراسیون داخلی برخوردارند؛ به همین دلیل رقابت در بازار کفپوش های چوبی و پارکت چوبی بسیار زیاد می باشد و شرکت های مختلف داخلی و خارجی به تولید این محصول در کیفیت ها و انواع مختلف می پردازند. در ادامه به انواع برند پارکت چوبی پرداخته شده است.

معرفی پارکت چوبی

پارکت چوبی نوع محبوبی از کفپوش های چوبی می باشند که آن را از چوب درختان متنوعی تهیه می کنند. پس از برش دادن چوب درختانی مانند راش، افرا، گردو، بلوط و … عملیات مختلفی را بر روی آنها در کارخانه انجام می دهند و پارکت را تولید می کنند. پارکت چوبی دارای مزایایی مانند دوام بالا می باشد و می توان از این کفپوش تا چندین سال بدون آسیب دیدن استفاده کرد.

پارکت ها سرما را به کف پا انتقال نمی دهند و از این رو برای سلامت پا و کمر مفید می باشند. عایق بودن در مقابل صوت از دیگر مزایای پارکت تمام چوب می باشد. علاوه بر این ها پارکت چوبی دارای زیبایی و جلوه ویژه ای می باشد که استفاده از آن را بسیار گسترده کرده است.

انواع برند پارکت چوبی
انواع برند پارکت چوبی

آشنایی با انواع برند پارکت چوبی

به علت استقبال و تقاضای زیادی که برای پارکت های چوبی وجود دارد انواع کارخانه ها به تولید این محصول می پردازند و برندهای متنوعی برای کفپوش های چوبی وجود دارد. در هنگام خرید پارکت نیاز است تا با کیفیت برندهای مختلف آشنایی داشته باشید تا بتوانید خرید راحت تری داشته باشید. در ادامه به انواع برند پارکت چوبی پرداخته شده است.

برند وروکس فلور از بهترین انواع برند پارکت چوبی

وروکس فلور شرکتی آلمانی می باشد که انواع کفپوش های چوبی را در کیفیت های بسیار بالا تولید و به بازار عرضه می کند. این شرکت انواع مختلفی از پارکت و لمینت ها را در طرح ها و رنگ های مختلف با استفاده از تکنولوژی مدرن روز تولید کرده و به دست مشتری می رساند. محصولات وروکس فلور به کشورهای مختلف جهان صادر شده و کشورهای مختلف از این برند استفاده می کنند.

انواع برند پارکت چوبی ساخت ایران

در داخل کشور نیز کارخانه های بسیاری به تولید کفپوش های چوبی می پردازند که به علت کیفیت بالایی که دارند می توانند با نمونه های خارجی این محصولات در رقابت باشند. برندهایی مانند استارلند، بنه، ایزوفام، دیبا دکو، هوگر، آرتا ساخت و … از برندهای ایرانی پارکت چوبی می باشند که محصولاتی با کیفیت و متنوع را تولید می کنند.

علاوه بر این ها برندهای چینی مختلفی در بازار وجود دارد. محصولات چینی کفپوش های چوبی به علت تنوع بسیار زیادی که دارند و همچنین قیمت مناسب آنها در ایران طرفداران بسیاری دارند و مشتریان زیادی به سمت این محصولات جذب می شوند. از برندهای معروف چینی پارکت چوبی می توان به اوک وود، آلویز، کرونو وود، آی تی سی، کیو دی ام و … اشاره کرد که برخی از آنها ساخت چین و تحت لیسانس کشورهای مختلف می باشند.

برند پارکت چوبی ساخت ترکیه نیز کیفیت بالایی دارد و به کشورهای مختلف از جمله ایران صادر می گردد.

همچنین بخوانید:

اهمیت پارکت چوبی در دکوراسیون داخلی

پارکت چوبی در اتاق کودک

barnds for hardwood flooring