به وب سایت شرکت پارس درب خوش آمدید.

قیمت پارکت لمینت ارزان

15 ژوئن
قیمت پارکت لمینت ارزان

قیمت پارکت لمینت ارزان

استفاده از کفپوش های مختلف در انواع ساختمان ها از دیرباز وجود داشته است و انواع مختلفی از کفپوش ها از قبیل موزاییک، سنگ، سرامیک و دیگر کفپوش ها مورد استفاده قرار می گرفته است. یکی از انواع کفپوش هایی که در سال های اخیر جای خود را باز کرده است کفپوش های چوبی و پارکت لمینت می باشد. استفاده از چوب به عنوان کفپوش علاوه بر زیبایی که در ساختمان ایجاد می کند، استحکام بالایی نیز داشته و طول عمر بالایی را خواهد داشت. با توجه به نوع چوب مورد استفاده در تولید کفپوش چوبی قیمت های مختلفی برای آن وجود دارد و با توجه به تنوعی که در این محصول وجود دارد می توان با قیمت های مناسب اقدام به خرید نمود. در این مقاله به انواع پارکت چوبی و قیمت پارکت لمینت ارزان پرداخته شده است.

کفپوش چوبی و انواع آن

چوب یکی از عناصر طبیعی است که استفاده از آن در دکوراسیون داخلی ساختمان ها می تواند زینت بخش فضای مورد استفاده باشد. علاوه بر زیبایی که چوب دارد، می تواند در ایجاد فضای مثبت و دلنشین در منزل نیز کمک بسیاری نماید و علاوه بر آن دوام بالای آن باعث شده است تا بتوان از آن در ساخت انواع کفپوش های چوبی استفاده کرد.

قیمت پارکت لمینت ارزان
قیمت پارکت لمینت ارزان

برای تولید کفپوش های چوبی از درختان مختلفی استفاده می کنند و آنها را برش می دهند و به کارخانه های مختلف برای تولید کفپوش ارسال می کنند. درختان مورد استفاده برای تولید کفپوش چوبی عبارتند از: بلوط، گردو، راش، افرا، زبان گنجشک و بامبو. با توجه به این تنوعی که وجود دارد چوب های مختلف کفپوش های چوبی با قیمت های مختلفی را ایجاد می کنند. قیمت پارکت لمینت ارزان با توجه به چوب مورد استفاده و همچنین فرایند ساخت آن متفاوت می باشد.

لمینت، پارکت، ترمووود، ترموپلاست و کفپوش های pvc از انواع کفپوش های چوبی می باشند که در محیط های مختلف مورد استفاده قرار می گیرند.

نحوه تمیز کردن پارکت لمینت

نظافت پارکت لمینت ها نیازمند دقت و توجه خاصی می باشد تا به کفپوش آسیب وارد نشود. نکته مهم و اصلی در رابطه با کفپوش های چوبی عدم استفاده از آب به طور مستقیم به کفپوش ها می باشد. برای تمیز کردن آنها بهتر است پارچه یا طی را به مقداری آب آغشته کرده و آن را بر روی کفپوش بکشید. عدم استفاده از مواد شوینده قوی به عمر بیشتر پارکت کمک می کند. برای رفع لکه های ایجاد شده بر روی کفپوش چوبی می توانید از ترکیب آب و سرکه سفید نیز استفاده کنید و توسط طی آغشته به این مخلوط لکه ایجاد شده را برطرف نمایید.

قیمت پارکت لمینت ارزان

تنوع زیادی که در بازار در انواع کفپوش های چوبی وجود دارد باعث شده است تا تمامی اقشار بتوانند از این نوع کفپوش در ساختمان های خود استفاده کنند. شرکت های مختلف آلمانی، ایرانی، ترکی و چینی به تولید این محصولات در انواع متنوع می پردازد. محصولات آلمانی با کیفیت ترین نوع کفپوش های چوبی را تولید می کند و تنوع محصولات چینی بسیار زیاد می باشد و می توان پارکت لمینت مناسب و ارزان را در میان آنها انتخاب نمود.