به وب سایت شرکت پارس درب خوش آمدید.

پارکت چوبی در کافی شاپ

11 مه
پارکت چوبی در کافی شاپ

پارکت چوبی در کافی شاپ

کافی شاپ یکی از مکان هایی است که افراد برای رها شدن از دغدغه های روزمره و آرامش بخشیدن به خود به آن مراجعه می کنند؛ در نتیجه طراحی دکوراسیون مناسب که بتواند حس آرامش را در افراد القا کند نقش پر رنگی را در یک کافی شاپ خواهد داشت. استفاده از دکوراسیون های با سبک کلاسیک بهترین گزینه در طراحی یک کافی شاپ می باشد. شاید نکته ای که بسیاری از افراد به آن توجهی ندارند انتخاب نوع کفپوش برای این محیط ها می باشد. کفپوش های چوبی می توانند جلوه ای زیبا به محیط کافی شاپ ببخشند و در جذب مشتری تاثیرگذار باشند. در ادامه به معرفی پارکت چوبی در کافی شاپ و جزئیاتی که باید به آن توجه کرد پرداخته شده است.

معرفی کفپوش چوبی و پارکت

استفاده از کفپوش های چوبی در سال های اخیر در مکان های مختلفی مورد استفاده قرار گرفته است. علاوه بر فضای داخلی ساختمان های مسکونی در ساختمان های مختلفی مانند ادارات، مراکز آموزشی، رستوران ها و کافی شاپ ها، مراکز تفریحی، ورزشی و … می توان از کفپوش های چوبی مانند پارکت و لمینت استفاده کرد.

استفاده از چوب های درختان مختلف باعث شده است تا کفپوش های چوبی دارای طرح و رنگ های متنوع بوده و بتوانند تمامی سلیقه ها را راضی نگه دارند. پارکت چوبی یکی از انواع کفپوش های چوبی است که دارای دوام بالایی می باشد و برای نصب آن از چسب های ویژه ای که ضد حساسیت و بی رنگ می باشد استفاده می کنند. در ادامه به توضیحاتی در رابطه با استفاده از پارکت چوبی در کافی شاپ پرداخته شده است.

پارکت چوبی در کافی شاپ

پارکت چوبی در کافی شاپ

در صورتی که بتوان محیطی کلاسیک و آرام را در دکوراسیون کافی شاپ ها ایجاد کرد، جذب مشتری بیشتر شده و آرامش بیشتری در کافی شاپ به وجود خواهد آمد. بهترین نوع کفپوش هایی که برای کافی شاپ ها می تواند مورد استفاده قرار گیرد پارکت و لمینت های چوبی می باشد. به طور کلی استفاده از متریال چوب در انواع دکوراسیون ها می تواند زینت بخش آن مکان بوده و زیبایی بسیاری را به وجود آورد. دوام و استحکام بالایی که انواع پارکت های چوبی دارند باعث می شود تا بتوان سال های زیادی را از آنها استفاده کرد و نیازی به تعویض مجدد آنها نمی باشد.

طراحی دکوراسیون کافی شاپ

با توجه به طرح و رنگ های متنوعی که برای پارکت های چوبی وجود دارد می توان با توجه به رنگ و طرح دیوارپوش های کافی شاپ، پارکت مناسبی که با دیوارها هارمونی داشته باشد انتخاب کرد. استفاده از میز و صندلی هایی از جنس چوب به زیباتر شدن فضای کافی شاپ کمک بیشتری می کند.

نکته مهمی که در رابطه با پارکت چوبی‌در کافی شاپ وجود دارد این است که در صورتی که کافی شاپ استیجاری باشد می توان پس از پایان مهلت اجاره، پارکت و لمینت هایی که نصب شده اند را بدون این که آسیبی به آنها وارد شود جدا کرد و در محیط دیگری نصب نمود و از این طریق هزینه ها را تا میزان زیادی کاهش داد.

همچنین بخوانید:

تفاوت پارکت و لمینت

بهترین جنس پارکت چوبی

cafe flooring